×
Ürünler Sepete Eklendi
Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim
Çağrı Merkezi+90 537 358 68 00
0
Carpettex

Salon Halısı Klasik Marokan tarzı Desenli Halı Bordürlü Kahve Bej

518,90 TL
Carpettex
Kategoriler : Klasik Halılar
Marka : Carpettex
Havale : 508,52 TL (%2 havale indirimi)

Ücretsiz Kargo

Hızlı Gönderim & Teslimat

Güvenilir Alışveriş

Kampanyalar (2)

Havale ile ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %2 İndirim
1500 TL üzeri %10 indirim

Salon Halısı Klasik Marokan tarzı Desenli Halı Bordürlü Kahve Bej

Salon ve Oturma odası için oryantal desenli halımız , oryantal tasarımıyla odanıza klasik ve zarif bir görünüm kazandırır. Halımızın rengi Kahve ve Bej tonlardan oluşmaktadır ve Salon, oturma odası, yatak odası, yemek odası, misafir odası, genç odası veya koridor için mükemmel bir seçimdir. Odalarınızda Otantik bir bir atmosfer yaratır. Bu halımız dayanıklı bir malzeme olan polipropilen malzemeden üretilmiştir ve bakımı kolaydır, bu nedenle halı yoğun kullanımda bile güzelliğini korur.

Halının hav yüksekliği 9 mm'dir, bu da kısa hav ve pürüzsüz bir yüzey sağlar. Bu halının temizliğini ve bakımını kolaylaştırır. Klasik oryantal tasarım bu halıya zamansız bir çekicilik katar. Oryantal tarzın tipik özelliği olan detaylı desen ve süslemeler estetik bir çekicilik yaratarak farklı döşeme tarzlarına mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

Halının tabanı, stabiliteye ve dayanıklılığa katkıda bulunan ve halının çeşitli zemin yüzeylerinde tutunmasını sağlayan jüt iplikten dokunmuştur.

Bu halının önemli bir özelliği de OEKO-TEX STANDARD 100 sertifikasına sahip olmasıdır.Bu sertifika, halının zararlı maddeler içermediğini ve dolayısıyla iç mekan kullanımında güvenli olduğunu garanti eder. OEKO-TEX STANDARD 100 sertifikası, halının çevre dostu ve sağlığa zararsız olduğuna dair güvenilir bir onay sağlar.

Stok Kodu KASHMIR2601BEIGE
Barkod
KDV %10
Kategoriler Klasik Halılar
Markalar Carpettex
Etiketler Salon Halısı Klasik Marokan tarzı Desenli Halı Bordürlü Kahve Bej
Kullanım Durumu Yeni

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap