×
Ürünler Sepete Eklendi
Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim Tüm Türkiye ücretsiz ve Hızlı Kargo - Ücretsiz İade Carpettex marka ürünlerde 1500 TL üzeri sepette %10 indirim
Çağrı Merkezi+90 537 358 68 00
0
Carpettex

Dış Mekan Balkon Teras Mutfak Halısı İskandinav desenli Gri Halı

549,90 TL
Carpettex
Kategoriler : Dış Mekan Halılar
Marka : Carpettex
Havale : 538,90 TL (%2 havale indirimi)

Ücretsiz Kargo

Hızlı Gönderim & Teslimat

Güvenilir Alışveriş

Kampanyalar (2)

Havale ile ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %2 İndirim
1500 TL üzeri %10 indirim

Dış Mekan Balkon Teras Halısı İskandinav desenli Gri Halı

Carpettex İskandinav tasarımlı iç mekan ve dış mekan halısı, iç ve dış alanlarınız için ideal bir tamamlayıcıdır. Polipropilen malzemeden üretilmiş bu halı tüm hava koşullarına dayanıklıdır ve mutfak, balkon, teras, bahçe ve hatta oturma odası için mükemmeldir. 8 mm hav yüksekliği ile keyifli bir yürüme hissi sunan halı, sağlamlığı ve çeşitli hava koşullarına dayanıklılığı ile farklı ortamlara mükemmel uyum sağlar. Ayrıca açık hava piknikleri için de harika bir seçenektir. Halının İskandinav tasarımı, kuzeyin doğal unsurlarını yansıtan renk ve desenlerle sadelik ve minimalizm hissi verir. Bu tarz zaman üstü ve çok yönlüdür, bu da onu hemen hemen her dekor için ideal bir seçim haline getirir.

Halının arkası, ek stabilite sağlayan ve aynı zamanda dış mekan kullanımına uygun hale getiren polipropilenden yapılmıştır. Ayrıca bu halının bakımının kolay olması ve kolayca temizlenebilmesi, misafir trafiğinin yoğun olduğu alanlar için pratik bir seçimdir.

Ayrıca bu halımız OEKO-TEX STANDARD 100 sertifikasına sahiptir. Bu sertifika, ürünün zararlı maddeler içermediğini garanti ederek güvenli ve sağlık dostu bir yaşam ortamı sağlar.

Genel olarak bu İskandinav tasarımlı, sağlamlığı ve hava koşullarına dayanıklılığı ile bu iç ve dış mekan halısı, evlerine veya dış mekan alanlarına şık ve pratik bir unsur eklemek isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir.

Stok Kodu PATARA4951GREY
Barkod
KDV %10
Kategoriler Dış Mekan Halılar
Markalar Carpettex
Etiketler Dış Mekan Balkon Teras Mutfak Halısı İskandinav desenli Gri Halı
Kullanım Durumu Yeni

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap